News & Events

ساندويچ پانل اتاق تميز ماموت مقاومت بسيار بالايی در برابر خوردگی و پوسيدگی دارد. و به دليل صاف بودن سطح آن و خواص ديگر آن امكان تجمع ميكروب و باكتری روی آن به حداقل ممكن می‌رسد.،و در ضخامت‌های ۴ الی ۶ سانتی‌متر با دو رو ورق آلوزينک با ضخامت ورق ۰.۶ يا ۰.۷ ميلی‌مترجهت اتاق عمل بيمارستان، كارگاه‌های توليد دارو، كارخانه‌های توليد واكسن، كارگاه‌های مواد غذايی، آزمايشگاه‌ها و كارگاه‌های توليد تجهيزات پزشكی مورد استفاده قرار می‌گيرد.
ساندويچ پانل اتاق تميز ماموت

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز

مدل صاف

  • ضخامت ها : ۵،۴،۶،۸،۱۰،۱۲٫۵،۱۵ سانتی متر
  • عرض آن : ثابت ۱۶٫۱ متری ( ۲ سانت اور لپ ) با عرض مفید ۱۴٫۱ متر
  • طول آن : ۱ تا ۱۳ متر به دلخواه سفارش دهنده

در کل این ساندویچ پانل مناسب مکان های خاص با حساسیت های بالای محیطی در نظر گرفته شده است و دارای مواردی  پارامترهای خاص هستند این موارد عبارتند از:

  1. ضخامت: ۴، ۵، ۶ سانتی‌متر. بیشترین مصرف ۵ و ۶ می‌باشد
  2. عرض: ثابت ۱.۱۶ مفيد ۱.۱۴
  3. طول: ۱ الی ۱۳ متر به دلخواه مشتری.

کاربرد های ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت

کارگاه های تولیدی مواد غذایی
کارخانجات دارویی و بهداشتی
تجهیزات بیمارستانی،اتاق عمل و جراحی،آزمایشگاه ها
صنایع ساخت قطعات الکترونیکی
صنایع اسلحه سازی

ساندويچ پانل اتاق تميز ماموت

ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز

ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز برای پوشش دیواره های اتاق تمیز “clean room” به کار می رود که بهداشت و حداقل میزان آلایندگی در آن حائز اهمیت است. مقاومت بسیار زیاد ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز در برابر خوردگی و پوسیدگی و صافی سطح آن و باقی خواص خوب آن موجب جلوگیری از جمع شدن میکروبها و باکتری ها روی آن است.

در اتاق های تمیزی مثل اتاق جراحی بیمارستان، کارگاه های تولیدی دارو و تولید مواد غذایی، کارخانجات تولیدی واکسن ها و آزمایشگاه ها، ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز با ضخامتهای ۵ تا ۸ سانتی متر استفاده می شود که مناسب ترند.

ساندويچ پانل اتاق تميز ماموت

این نوع از ساندویچ پانل به خاطر صاف بودن سطح روی ورق آنها، امکان جمع شدن گرد و غبار روی آنها حداقل می باشد. با ضخامت های ۴ تا ۱۵ سانتی متر، دورو ورق آلوزینک، دو رو ورق گالوانیزه، که ضخامت های ورق آن ۰٫۶ یا ۰٫۷ میلیمتر است جهت کارگاه های تولیدی تجهیزات پزشکی آزمایشگاهی، جراحی، دارویی و غذایی مورد مصرف قرار می گیرد.

پاسخ دهید

شانزده − پانزده =