News & Events

در ساده ترین حالت ساندویچ پانل را دو لایه نازک فلزی که اطراف هسته پانل را احاطه کرده اند معرفی می کنند.،.این هسته شامل فوم می باشد. و بسته به نوع فوم ساندویچ پانلقابلیت های خاص خود را دارد،علت نام ساندویچ پانل بخاطر ظاهر لایه ای شکل این محصول به ساندویچ است .چرا که ساندویچ ها نیز همواره از دولایه یکسان ولی محتوای درونی متفاوت تشکیل شده اند.ساندویچ پانل پلاستیسول

معرفی ساندویچ پانل پلاستی سول ساندویچ پانل پلاستیسول

ساندویچ پانل پلاستیسول همواره برای ساخت مرغداری ها و سالن های پرورش قارچ مورد. استفاده قرار می گیرد.ساندویچ پانل پلاستی سول مزایای زیادی چون وزن سبک،رنگ های بسیار متنوع،عایق صوت و حرارت ،قابلیت شستشو ،ظاهری زیبا و کاملا بهداشتی و سایر مواردی نظیر :

در برابر رطوبت و حرارت و مقاومت بالایی دارد.
در تمامی ارتفاعات نیز میتوان از آنها استفاده کرد.
در تمامی مناطق آب و هوایی استفاده می شود.
استفاده از ساندویچ پانل ها باعث مصرف بهینه انرژی می شود و … می باشد.

کاربرد ساندویچ پانل پلاستیسول

ساندویچ پانل ها در ساخت و ساز های بسیار ی مورد استفاده قرار می گیرند.، نوع خاص ساندویچ پانل که در مصارف سوله ها بکار می رود. ساندویچ پانل پلاستی سول است، .که بیشتر برای مرغداری ها ، سالن های پرورش قارچ،دامداری ها و … استفاده می شوند.

مرغداری، کسب‌وکاری پر ریسک با درآمدی متوسط

برای نگهداری و پرورش مرغ عموماٌ سالن های بسته ای در نظر گرفته می شوند، که در طراحی آنها می توان شیوه های گوناگونی را به کار گرفت. هم اکنون یکی از رایج ترین مدل های طراحی وساخت سالن های مرغداری، سالن های بدون پنجره یا اصطلاحا window less می باشند .که در این نوع ساختمان کمترین میزان پنجره بکار رفته  و اغلب پوشش دیوار ها ساندویچ پانل دیواری است،. همچنین معمولا هواکش های بسیار بزرگ به همراه پدهائی که در دیواره های جانبی قرار می گیرند وظیفه تامین هوای مورد نیاز را به عهده دارند.

تولید ساندویچ پانل پلاستیسول

در تولید ساندویچ پانل پلاستی سول باید به نکات ایمنی بسیاراهمیت داد،. آنجا که در مصرف انرژی صرفه جویی شود ،دمای آن ها و دیگر موارد آن باید کاملا جهت پرورش قارچ و همچنین مرغداری مناسب و مطلوب باشد. به دلیل ویژگی هایی که در ساندویچ پانل وجود دارد. برای ساخت مرغداری از دیگر مصالح مناسب تر بوده و کاربرد بیشتری دارد.

ساندویچ پانل های مخصوص مرغداری باید با رعایت تمام استاندارد ها تولید شوند،. همچنین باید دارای فضای کاملا بهداشتی بوده و با رعایت کامل بهداشت تولید شود.

از ساندویچ پانل جهت پوشش سقف ها و دیوارهای سالن های پرورش قارچ باید استفاده نمود. این ساندویچ پانل ها باید حرارت و رطوبت بالا را تحمل کند و شرایط مساعدی را برای تولید ایجاد کند.مرغداری ها باید دارای مکانی بهداشتی، سالم و با هوایی مساعد جهت رشد و تولید مثل مرغ ها باشد.

شرکت آرساس پانل 

ساندویچ پانل ها در موارد بسیاری کاربرد دارند.، از جمله ساندویچ پانل پلاستی سول که جهت پرورش قارچ و یا مرغداری استفاده می شود. از دیگر موارد استفاده ساندویچ پانل میتوان استفاده  در ویلاهای پیش ساخته، کانکس، سوله های صنعتی، سازه های پیش ساخته و … نام برد. مهم ترین کاربرد ساندویچ پانل در پوشش سقف و پوشش دیوار یک سازه است که به ترتیب به ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری شناخته شده. شرکت آرساس پانل با مجهزترین دستگاه ها و با بهره مندی از دانش افرادی مجرب و آشنا به مسائل روز انواع پانل را تولید می کند. و به مشتریان این محصول زیبا و مدرن تحویل می دهد.

پاسخی بگذارید

2 × 3 =