News & Events

در طول تاریخ انسان همواره از وسایل موجود در طبیعت برای ساخت سرپناه استفاده کرده است.، اما با پیشرفت های روزانه علم و استفاده از تکنولوژی توانسته مصالح نوینی نظیر ساندویچ پانل را اختراع کند. در واقع ابتکار و نوآوری در ساندویچ ها باعث کاهش هزینه ها و زمان می گردد.، از این رو ساندویچ پانل جایگزین مصالح سنتی در ساخت و ساز شده است.

ابتکار و  نوآوری در صنعت ساندویچ پانل

نوآوری در ساندویچ پانلابتکار و  نوآوری در تولید انواع ساندویچ پانل موجب شده است.، تا دیگر خواسته ای از سوی متقاضیان این محصول نباشد.، که برآورده نشده باشد.زیرا با تولیدات متنوع خود می تواند به هر تقاضایی در این زمینه پاسخ مثبت دهد. این نوآوری در ساندویچ پانل سبب گرایش بسیاری از افراد به سوی استفاده از پانل شده است.

نوآوری در ساخت ساندویچ پانل

بی شک پانل ها بخاطر ساختاری که دارند.، باعث سبکی سازه شده و مقاومت آنها را بالا می برد. بد نیست بدانید پانل از دو جز تشکیل شده است.ابتکار و نوآوری در ساندویچ پانل 

جز اول آن که در قسمت اصلی آن است هسته ساندویچ پانل است.در قسمت میانی این سازه مدرن قرار دارد. و به عنوان عایق مانع نفوذ رطوبت، سرما و گرما به داخل بنا می شود.

اما جز دوم پانل همان ورق های فلزی است. که لایه میانی  را در برگرفته است.ابتکار و نوآوری در ساندویچ پانل 

ابتکار و نوآوری آرساس در ساندویچ پانل

همواره سرعت نصب ، رنگ بندی متنوع محصولات و سهولت در نصب باعث شده است.،تا شرکت آرساس پانل جایگاه مناسبی را بین مخاطبین خود پیدا کند. در کنار این ویژگی ها توجه به استاندارد ها و اخذ گواهینامه های بین المللی در زمینه تولید و مدیریت سبب شده است.، تا آرساس پانل به عنوان یکی از شرکت های فعال در این عرصه ضمن جذب بخش وسیعی از بازار داخلی ، صادرات محصولات خود را در دستور کار خود قرار دهد.

در حال حاضر محصولات این شرکت در بین کشورهای همسایه به عنوان محصولی شناخته شده در حال استفاده در پروژه های مختلف ساختمانی می باشد.

ابتکار و نوآوری در ساندویچ پانل 

پاسخی بگذارید

پنج + 5 =