قیمت ساندویچ پانل برای اجرای سازه های صنعتی یکی از مهم ترین عوامل برای تصمیم گیری مدیران پروژه ها می باشد. خرید ساندویچ پانل ها در متراژهای بالا صورت میگرد بنابراین در پروژه های بزرگ قیمت ساندویچ پانل تعیین کننده نوع همکاری کارفرما با شرکت های تولید کننده می باشد.

بنابراین بسیار مهم است که مشتریان آخرین قیمت ساندویچ پانل را بر اساس شرایط روزه بازار دریافت نمایند. به همین علت ما امکان تماس مستقیم با واحد مشاوره و فروش شرکت را برای کارفرمایان محترم در نظر گرفته ایم تا با انتخاب جزئیات پروژه از قبیل متراژ، رنگ و طرح به سرعت آخرین قیمت ساندویچ پانل ها را دریافت نمایند.

 

ساندویچ پانل شرکت آرساس پانل

((جهت اطلاع از قیمت انواع ساندویچ پنل ها در قزوین با دایره فروش شرکت آرساس پانل با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید))

شماره تلفن دفتر تهران: 02122258791 – 02122258792

شماره تماس همراه:       09129261372 – 09129261375

قیمت ساندویچ پانل بر اساس متر مربع

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل با توجه به ضخامت، نوع ورق و نوع فوم عایق طول و ابعاد و متراژ و… محاسبه می‌شود. فرمول محاسبه متراژ ساندویچ پانل سقفی از ضرب طول و عرض آن در 1.07 حساب می شود. برای ساندویچ پانل دیواری نیز طول و عرض را در 1.16 ضرب می کنیم.

مشتریان محترم می‌توانند با تماس با نمایندگی ماموت (شرکت آرساس پانل) از قیمت هر مترمربع ساندویچ پانل‌ ها مطلع شوند.

قیمت ساندویچ پانل به روز

قیمت روز ساندویچ پانل و انواع آن شامل ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل دیواری، ساندوچ پانل استایرن، ساندویچ پانل پلی اورتان به دلیل نوسانات بازار و همچنین انتخاب رنگ، طرح، متراژ و ابعاد دلخواه شما امکان ارایه قیمت روز ساندویچ وجود نخواهد داشت. جهت دریافت قیمت روز ساندویچ پانل با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان قیمت روز ساندویچ پانل را دریافت کنید.

قیمت ساندویچ پانل مطابق تعرفه‌ی مشخص شده از طرف شرکت ماموت است که به همراه فاکتور رسمی ارایه می‌شود. بهترین قیمت ساندویچ پانل توسط مشاوران شرکت نمایندگی معتبر آرساس در اختیار شما خریدار محترم گذاشته خواهد شد.

لیست قیمت ساندویچ پانل ماموت در سریع‌ترین زمان به دست سفارش دهنده می‌رسد. جهت اطلاع از نحوه دریافت پیش فاکتور رسمی و معتبر و قیمت ساندویچ پانل (انواع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری) و دریافت نحوه خرید و سفارش انواع ساندویچ پانل‌ ها در شرایط مختلف با ما تماس بگیرید.

قیمت اجرا و نصب ساندویچ پانل

اجرای ساندویچ پانل به این شکل می باشد که مشتریان عزیز با شرکت آرساس تماس گرفته و متراژ بنای مورد نظر را اعلام نموده و کارشناسان ما پس از بررسی قیمت ساندویچ پانل را به مشتریان اعلام می نمایند. این کار در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد و پس از تایید نهایی مشتریان می توانند از خدمات اجرای ساندویچ پانل استفاده نمایند.

برخی از انواع ساندویچ پانل دیواری با مشخصات کامل

 • ساندویچ پانل دیواری ضخامت 4 سانت دو رو ورق گالوانیزه ضخامت 0.5 دانسیته 40

ساندويچ پانل دیواری محصول شرکت ماموت بعرض 16/1 متر، مفيد 14/1 متر (ملاك محاسبه عرض 16/1 می باشد) با پوشش از دو رو ورق گالوانیزه پيش رنگ شده بضخامت 0.5 ميليمتر ( از يكطرف 25 ميكرون رنگ كوره اي پخته پلي استر و از طرف داخل حاوي 7 ميكرون پرايمر جهت چسبندگي قطعي فوم به ورق ) با 4 سانت ايزوله پلي اورتان با دانسيته 2±40 كيلو گرم در متر مكعب.

 • ساندویچ پانل دیواری ضخامت 4 سانتی متر دو رو ورق گالوانیزه ضخامت 0.4 دانسیته 40

ساندويچ پانل دیواری محصول شرکت ماموت بعرض 16/1 متر، مفيد 14/1 متر (ملاك محاسبه عرض 16/1 می باشد) با پوشش از دو رو ورق گالوانیزه پيش رنگ شده بضخامت 0.4 ميليمتر ( از يكطرف 25 ميكرون رنگ كوره اي پخته پليستر و از طرف داخل حاوي 7 ميكرون پرايمر جهت چسبندگي قطعي فوم به ورق ) با 4 سانت ايزوله پلي اورتان با دانسيته 2±40 كيلو گرم در متر مكعب.

 • ساندویچ پانل دیواری ضخامت 5 سانت دو رو ورق گالوانیزه ضخامت 0.5 دانسیته 40

ساندويچ پانل دیواری محصول شرکت ماموت بعرض 16/1 متر، مفيد 14/1 متر (ملاك محاسبه عرض 16/1 می باشد) با پوشش از دو رو ورق گالوانیزه پيش رنگ شده بضخامت 0.5 ميليمتر ( از يكطرف 25 ميكرون رنگ كوره اي پخته پليستر و از طرف داخل حاوي 7 ميكرون پرايمر جهت چسبندگي قطعي فوم به ورق ) با 5 سانت ايزوله پلي اورتان با دانسيته 2±40 كيلو گرم در متر مكعب.

جهت اطلاع و دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل 10 cm ماموت و دیگر ساندویچ پانل سقفی ماموت و ساندویچ پانل دیواری ماموت در شهر قزوین با شرکت آرساس پانل تماس بگیرید.

ساندویچ پانل بر اساس نوع و قیمت در بازار ایران به سه دسته تقسیم می شود:قیمت ساندویچ پانلقیمت ساندویچ پانل های موجود بازار

 1. ساندویچ پانل های نر و مادگی
 2. ساندویچ پانل های قفل دار
 3. ساندویچ پانل های پیچ مخفی

برای دریافت جدید ترین قیمت ساندویچ پانل با شماره های ذکر در پایین صفحه تماس بگیرید تا همکاران ما جدیدترین قیمت انواع ساندویچ پانل ها را به شما مشتریان عزیز ارائه دهند.

 • آدرس: تهران- بلوار میرداماد- برج آرین ورودی غربی- طبقه ۹- واحد ۳۳
  تلفن: ۲۲۲۵۸۷۹۱-۰۲۱
  فکس: ۲۲۲۵۸۷۹۲-۰۲۱
  info@arsaspanel.com

   

میزان مقاومت ساندویچ پانل در آتش

عده ای از مشتریان میخواهند که سازه ای در دست ساخت است بهترین مقاومت در برابر آتش و بلایای طبیعی داشته باشد، ساندویچ پانل نسوز این مشکل مشتریان را حل کرده است، ساندویچ پانل دربرابر آتش بسیار مقاوم است شما می توانید اطلاعات دقیق تر از کارشناسان ما بخواهید.

برای دریافت مشخصات و قیمت ساندویچ پانل نسوز و دیگر محصولات با شماره های درج شده در پایین همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی ساندویچ پانل آرساس دفتر قزوین

نمایندگی ساندویچ پانل آرساس استان قزوین واقع در محدوده خیابان نوروزیان بلوار پرستار، مجتمع کیان، طبقه 1 واحد 2 می باشد. شما عزیزان ساکن استان قزوین میتوانید جهت مشاوره و سفارش با شماره تلفن همراه 09122811890 تماس حاصل فرمایید.

در این قسمت تصاویری از انواع ساندویچ پانل برای مشاهده کارفرمایان محترم قرار داده ایم

 

انواع ساندویچ پانل شرکت ماموتانواع ساندویچ پانل شرکت ماموت

انواع ساندویچ پانل شرکت ماموت