News & Events

هدف همه مصرف کننده های ساندویچ پانل داشتن یک سازه عایق با مقاومت بالا می باشد اما اگر ساندویچ پانل مرغوب نباشد و یا بی کیفیت باشد بدیهی است که سازه ساخته شده با آن ساندویچ پانل بی کیفیت نیز از مقاومت و کارایی لازم را نخواهد داشت. پس در نتیجه باید فاکتور های اصلی و یا نشانه های ساندویچ پانل بی کیفیت را بخوبی بشناسیم تا قادر به تشخیص ساندویچ پانل بی کیفیت باشیم. هدف ما از این مقاله نحوه تشخیص ساندویچ پانل بی کیفیت میباشد با ما همراه باشید.

ساندویچ پانل دیواری بی کیفیت

نشانه های ساندویچ پانل بی کیفیت چیست

همانطور که میدانید ساندویچ پانل های دارای انواع مختلف از قبیل ساندویچ پانل نسوز، ساندویچ پانل سردخانه ای و ساندویچ پانل آلوزینک و غیره میباشد و همه اینها بسته به نوع عایق میانی دارای ویژگی هایی همچون مقاومت و عایق صوت، حرارت و رطوبت میباشند که باید از کیفیت لایه عایق میانی اطمینان خاطر حاصل شود.

خریداران ساندویچ پانل با توجه به کاریایی سازه مورد نظرشان باید ساندویچ پانل مناسب را انتخاب نمایند بطور مثال برای یخچال های سیار جهت پخش مواد غذایی باید از ساندویچ پانل سردخانه ای استفاده کرد سپس به هنگام خرید ساندویچ پانل توجه نمایید که موارد زیر را نداشته باشد.

  • قدم اول جهت جلوگیری از خرید ساندویچ پانل بی کیفیت انتخاب یک کارخانه معتبر تولید کننده ساندویچ پانل میباشد.
  • ساندویچ پانلی روکش که دارای رنگ پریدگی و یا خوردگی باشد نیز از ساندویچ پانل بی کیفیت بشمار می آید زیرا زیبایی ظاهر سازه شما می کاهد.
  • لایه میانی ساندویچ پانل جزه اصلی ترین موارد تاثیر گذار در کیفیت آن می باشد زیرا اگر این عایق بی کیفیت باشد در تمامی خصوصیات ساندویچ پانل همانند وزن، مقاومت و صرفه جویی در مصرف انرژی خلل ایجاد میکند و کارایی مطلوب را نخواهد داشت.
  • و همچنین به جنس روکش ساندویچ پانل دقت فرمایید و از تولید کنند ساندویچ پانل بخواهید تا اطلاعات کافی را درباره مشخصات جنس روکش ساندویچ پانل در اختیار شما قرار دهد. اگر روکش ساندویچ پانل از جنس نامرغوب و بی کیفیت باشد به مرور زمان در اثر عوامل جوی دچار خوردگی شده و باعث ایجاد حفره و فرج روی ساندویچ پانل میشود.
  •  ساندویچ پانل خریداری شده نباید به هیچ عنوان موج و یا به عبارتی تاب داشته باشد زیرا این موج و تاب به هنگام نصب مشکلاتی از قبیل چفت نشدن ساندویچ پانل های در کنار هم بوجود می آورد و باعث میشود درز ها بخوبی بسته نشود و گرد و غبار و آب ناشی از بارش برف و باران وارد سازه شوند.

در نهایت اگر ساندویچ پانل بی کیفیت باشد کارایی مطلوب را نخواهد داشت علاوه بر آن به هنگام نصب و سوراخکاری و یا برش کاری درب و پنجره ها امکان شکستگی روکش و یا لایه عایق میانی وجود دارد و این مشکلات نه تنها باعث بوجود آمدن خسارات میشود بلکه باعث تاخیر در رونده ساخت پرژه خواهد شد.

شرکت آرساس ارائه دهنده انواع ساندویچ پانل باکیفیت در طرح و رنگ های متنوع می باشد. شما مصرف کننده عزیز میتوانید با توجه به نقشه سازه تعداد و ابعاد ساندویچ پانل مورد نیاز خود را برآورده کنید و به ما سفارش دهید تا یک سازه سبک اما در عین حال باکیفیت و مقاوم داشته باشید.

پاسخی بگذارید

دو × چهار =