News & Events

کانکس ویلایی در واقع یک واحد مسکونی بسیار کوچک می تواند باشد که شما با خریداری آن می توانید به راحتی و با هزینه کمتری آن را خریداری کرده و در باغ یا ویلای خود مستقر نمایید. ساخت کانکس با ساندویچ پانل انجام می گیرد و درون آن دستشویی آشپزخانه و حمام نیز تعبیه شده است. کانکس های ویلایی نسبت به سایر نوع کانکس ها امکاناتی کامل تری دارند و برای اسکان یک خانواده تمام موارد را مهیا می سازند. به نسبت قیمت این کانکس ها نسبت به دیگر انواع کانکس ها بیشتر می باشد چرا که هم متراژ آنها بیشتر است و همچنین کیفیت ساندویچ پانل دیواری آنها از نوع پلی استایرنی می باشد.

همچنین کلیه امکانات داخلی برای زندگی نیز فراهم می باشد و طراحی داخلی نیز می تواند به سبک دلخواه مشتری انجام میگیرد.

کانکس ویلایی و کانکس اداری

کانکس های اداری برخلاف کانکس های ویلایی مانند یک اتاق و دفتر کار ساده هستند و اندازه آنها بسیار کوچکتر از اندازه کانکس ویلایی است. کانکس اداری برای جلسات کاری و مذاکرات سازمانی استفاده می گردد و معمولا در جاهایی استفاده می گردد که هنوز دفتر شرکت یا کارخانه راه نیفتاده است و مدیران و مهندسان برای برگزار جلسات در آنجا دور هم جمع می گردند.

اندازه کانکس های ویلایی هیچ محدودیتی وجود ندارد ولی از یک متراژی به بالاتر امکان ساخت در محل وجود ندارد بلکه باید اجزای کار مانند ساندویچ پانل سقفی و دیواری ساخته و به محل نصب انتقال یابد وسپس توسط نصاب مجرب در همانجا اصطلاحا سرهم گردد. زیرا امکان حمل کانکس با اندازه های بزرگ در جاده های کشور وجود ندارد. کانکس های ویلایی در طی 20 الی 30 روز ساخته میشوند این در حالی است که ساخت یک خانه کوچک حداقل 6 ماه به طول می انجامد.

اگر اقدام به خرید کانکس نمودید مطمئن باشید که 25 الی 30 سال این کانکس برای شما کار خواهد کرد و در صورت خرابی در قسمتی از کار به سادگی قابل تعمیر و بازسازی و استفاده مجدد است. مزیت دیگر کانکس ها امکان ساخت آنها به صورت چند طبقه نیز می باشد که باعث می شود هر طبقه را به مورد خاصی اختصاص داد و به منظور متفاوتی استفاده کرد.

پایه های کانکس ها را می توان روی زمین نیز بگذارید اما توصیه بر این است که با ساختن سکویی بر زیر آن کمی از سطح زمین فاصله بدهید تا در هنگام جابه جایی مشکلی برای کف کانکس بوجود نیاید. البته کانکس های چرخدار نیز وجود دارند که شامل کانکس های ویلایی نیستند اما برای جابه جایی تجهیزات سنگین می توان از فضای درون آنها استفاده کرد که به راحتی قابل هل دادن می باشند.

قیمت کانکس ویلایی

معمولا قیمت کانکس ها بر اساس مواد ساخته شده از آن تعیین می گردد و حداقل و حداکثری برای این موضوع وجود ندارد اما کانکس های ساندویچ پانل از متر یک میلیون تومان به بالا قیمت می خورد مدل های دست دوم کانکس نیز وجود دارد که می توانید از حداقل متری 900 هزار تومان روی آنها حساب کنید.

قیمت کانکس را با تماس با مشاوران شرکت آرساس پانل جویا شوید.

02122258791

 

دیدگاهتان را بنویسید

هفده − 9 =