فلاشینگ ماموت، جهت نصب ساندويچ پانل‌ های ماموت نياز به پروفيل‌های مختلف از جنس ورق ساندويچ پانل می‌باشد. كه شركت قابليت توليد هر نوع فلاشينگ كه در نصب و زيباسازی ساندويچ پانل NC با بهره گيری از دستگاه‌های خم بعد از نصب استفاده می‌باشد را دارد.

فلاشینگ ماموت
تعریف فلاشینگ ماموت

فلاشينگ‌ ها قطعاتی جانبی می‌باشند، كه جهت نصب ساندويچ پانل‌ ها از آن‌ ها استفاده می‌شود. همچنین جهت توليد آن‌ ها نياز به پروفيل‌ های مختلف از جنس ورق ساندويچ پانل می‌باشد.
شركت ماموت با بهره گيری از دستگاه‌ های خم NC قابليت توليد هر نوع فلاشينگ كه در نصب و زيبا سازی ساندويچ پانل موثر باشد را قادر خواهد بود.

مواد مصرفی فلاشینگ (Flashing):

۱-  ورق سیاه روغنی
۲-  ورق گالوانیزه
۳-  ورق استن لس استیل
۴-  ورق رنگی
۵-  رنگ کوره ای و یا الکترواستاتیک
۶-  پرچ
۷-  الکترود

مزایای فلاشینگ نما

از جمله مزایای فلاشینگ نما می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱– پنهان نمودن خرپای شیروانی
۲– جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن ورق های شیروانی شود.
۳– ایجاد نمایی زیبا در زیر سقف های شیروانی
۴– آب بندی مناسب سقف شیروان

انواع فلاشینگ های تولید شده در شرکت ماموت به را مواردی چون: تاج، زير تاج، فلاشينگ زاويه دار كنج و… تقسيم کرد.

انواع بارانگیر و سایبان ماموت

محصول دیگری که این شرکت ارائه می دهد بارانگیر و سایبان است. که با استفاده از ورق های اکریلیک و پلی کربنات پوشش مناسبی را برای پنجره، سردرب، روی کنتور برق و باربیکیو و … ایجاد می نماید.

پایه های این محصول از جنس پلی آمید می باشد که بسیار مقاوم است. در سایز های گوناگون از ۶۰ سانتی متر تا ۱٫۵ متر ارائه می گردد. این سایبان ها و بارانگیر ها بهترین و زیباترین پوشش برای پنجره و درب های ورودی می باشد. مزیت بزرگ بارانگیر ها در این است که با توجه به ورق پلی کربنات و ورق اکریلیک به کار رفته در آنها نورگیر ساختمان کم نمی شود. همچنین میتوان برای سایبان مغازه یا … که به طول بیشتری نیاز دارد سازه مناسب طراحی و اجرا گردد و با استفاده از ورق های ضد uv پوشش مناسب را اجرا نمود.

ساختمان پیش ساخته مسکونی وانواع آن

ساختمان های پیش ساخته نسبت به یک ساختمان سنتی قدیمی وزن کمتری دارند، و در نتیجه در مقابل شدت زلزله آسیب پذیری کمتری خواهند داشت. در ساختمان های پیش ساخته معمولاً از مصالحی ساخته می شوند که معمولا کار عایق حرارتی را به خوبی انجام می دهند.

خانه های پیش ساخته معمولاً با سرعت بیشتری نسبت به ساختمان های سنتی ساخته می شوند. و این موضوع می تواند باعث کاهش هزینه های ساخت و نیز دردسر نظارت بر ساخت آن شود. این زمان می تواند بین چند هفته تا چند ماه متغیر باشد.

ساختمان های پیش ساخته با ساندویچ پانل های سقفی ماموت می توانند برای ساخت در مناطقی که مشکل دسترسی دارند. و برای حمل مصالح سنتی مشکل وجود دارد مناسب باشند. ساختمان های پیش ساخته معمولاً برای جلوگیری از انتقال صدا بین اتاق ها و بین طبقات به خوبی ساختمان های سنتی عمل نمی کنند.

فلاشینگ در ساندویچ پانل

فلاشینگ جهت نصب ساندویچ پانل نیاز به پروفیل های مختلف از جنس ورق ساندویچ پانل می باشد، که شرکت قابلیت تولید هر نوع فلاشینگ که در نصب و زیباسازی ساندویچ پانل NC با بهره گیری از دستگاه های خم بعد از نصب استفاده می باشد.

پاسخی بگذارید

پانزده + چهار =