قیمت ساندویچ پانل:

لیست قیمت ساندویچ پانل اعم از قیمت ساندویچ پانل دیواری، ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل سردخانه‌ای، پوشش سوله, و همچنین پانل‌های سقفی و دیواری برای پوشش دیوارها و سقف انبارها، سوله‌ها اعم از ورزشی و تولیدی، انواع کانکس، خانه‌های پیش ساخته، ویلا، و… به کار می‌روند و هزینه ساندویچ پانل بر اساس جنس، مواد به کار رفته در آن و همچنین رنگ، طرح، متراژ و ابعاد را می‌توانید با تماس با کارشناسان شرکت آرساس پانل در اسرع وقت دریافت نمایید. در واقع قیمت ساندویچ پانل‌ها بر اساس نوع ورق، نوع عایق، ضخامت و میزان فشردگی عایق تعیین می‌گردد. جنس عایق ساندویچ پانل، پشم سنگ، پلی استایرن و پلی اورتان می‌باشد. امروزه در صنعت ساخت و ساز، عایق پلی اورتان به دلیل سبک بودن، مقاومت در برابر صدا، سرما و گرما، حرارت و برودت بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. قیمت ساندویچ پانل مطابق تعرفه‌ی مشخص شده از طرف شرکت ماموت است که به همراه فاکتور رسمی ارایه می‌شود. بهترین قیمت ساندویچ پانل توسط مشاوران شرکت نمایندگی معتبر آرساس در اختیار شما خریدار محترم گذاشته خواهد شد. لیست قیمت ساندویچ پانل ماموت در سریع‌ترین زمان به دست سفارش دهنده می‌رسد. جهت اطلاع از نحوه دریافت پیش فاکتور رسمی و معتبر  و قیمت ساندویچ پانل (انواع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری) و دریافت نحوه خرید و سفارش انواع ساندویچ پانل‌ ها در شرایط مختلف با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:

  • کارشناس فروش: 09129261375
  • دفتر تهران: 22258791-021

قیمت ساندویچ پانل ماموت

قیمت ساندویچ پانل ماموت، شرکت ما نماینده رسمی شرکت ماموت و دارای ارزان‌ترین قیمت ساندویچ پانل با شرایط مناسب خرید در سطح بازار می‌باشد. جهت دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل ماموت و محصولات ماموت با کارشناسان ما تماس فرمایید تا در اسرع وقت لیست قیمت ساندویچ پانل برای شما ارسال شود.

قیمت روز ساندویچ پانل:

قیمت روز ساندویچ پانل و انواع آن شامل ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل دیواری، ساندوچ پانل استایرن، ساندویچ پانل پلی اورتان به دلیل نوسانات بازار و همچنین انتخاب رنگ، طرح، متراژ و ابعاد دلخواه شما امکان ارایه قیمت روز ساندویچ وجود نخواهد داشت. جهت دریافت قیمت روز ساندویچ پانل با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان قیمت روز ساندویچ پانل را دریافت کنید.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل :

قیمت هر مترمربع ساندویچ پانل با توجه به ضخامت، نوع ورق و نوع فوم عایق طول و ابعاد و متراژ و… محاسبه می‌شود. مشتریان محترم می‌توانند با تماس با نمایندگی ماموت (شرکت آرساس پانل ) از قیمت هر مترمربع ساندویچ پنل‌ها مطلع شوند.

قیمت ساندویچ پنل دیواری :

انواع ساندویچ پانل دیواری شامل ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی، ساندویچ پانل دیواری دو رو نایلون، ساندویچ پانل دیواری سردخانه‌ای، ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز، ساندویچ پانل دیواری کارگاهی، اداری و مسکونی توسط این شرکت به فروش می‌رسد و در سراسر کشور نصب می‌شود. جهت دریافت قیمت روز ساندویچ پانل با ما تماس بگیرید.

برآورد هزینه های نصب و اجرای ساندویچ پانل به گونه ای انجام می پذیرد که شما نقشه مکان مورد نظر مثلا ساختمان مورد نظر خود و متراژ درخواستی و صنعت مورد نظر را برای انتخاب نوع ساندویچ پانل (در صورتی که مشتری خود ساندویچ پانلی در نظر داشته باشد سفارشش انجام می پذیرد اما مسئولیت مناسب بودن ساندویچ پانل به نسبت اقلیم و کاربرد آن بر عهده مشتری می باشد.) برای ما از طریق فکس یا ایمیل ارسال کرده تا مشاورین ما پس از برآورد هزینه های لازم با شما تماس گرفته و شما را مطلع کنند و در صورت لزوم پیش فاکتور برایتان صادر گردد.

  • آدرس: تهران- بلوار میرداماد- برج آرین ورودی غربی- طبقه ۹- واحد ۳۳
  • تلفن: ۲۲۲۵۸۷۹۱-۰۲۱
  • فکس: ۲۲۲۵۸۷۹۲-۰۲۱